Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

1.02.2019r, jak co roku  na deskach naszej szkoły odbyły się „Jasełka bożonarodzeniowe”. Zostały przygotowane przez naszych uczniów pod kierunkiem     p. Jadzi , p. Ewy i p. Haliny. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a wspaniała sceneria dopełniała  całe przedstawienie. Publiczność  zgromadzona na sali mogła jeszcze raz przeżyć historię Maryi, Józefa i Jezuska. Sceny przeplatane były kolędami i pastorałkami. Przedstawienie wywarło na zgromadzonych duże wrażenie i poruszenie. Wszyscy mieliśmy możliwość uczestniczenia w tradycji a aktorzy sposobność zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej