Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

W styczniu 2019 roku zakończyliśmy zbiórkę drobnych monet w ramach akcji charytatywnej „Góra Grosza”. W organizację akcji włączył się Samorząd Uczniowski i zebraliśmy kwotę 36 złotych i 98 groszy. Zapakowane monety zostały wysłane pocztą Towarzystwu Nasz Dom.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej