Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

15 grudnia zakończona została akcja charytatywna sprzedaży kartek świątecznych w ramach kampanii organizowanej przez Stowarzyszenie SURSUM CORDA z siedzibą w Nowym Sączu. Dzięki zaangażowaniu uczennic z klasy VII udało się sprzedać wszystkie kartki. Ze sprzedaży uzyskaliśmy 100 zł., które przekazem pieniężnym zostały przesłane na konto Stowarzyszenia. 

Wszystkiego dobrego na Święta Bożego Narodzenia... i po Świętach życzy Samorząd Uczniowski

 

 

            

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej