Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Jest to piękny dzień pełen dobrych uczynków, pozytywnych emocji oraz radości.

W tym roku po raz pierwszy w naszych Klinikach obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Dzień ten poprzedziło opracowanie i umieszczenie plakatu, przygotowanie liści, emotek oraz projektowanie "Orderu Życzliwości" przez wychowanków świetlicy. Podczas zajęć wykonano 10 projektów, które jednocześnie zdobią gazetkę i promują to wyjątkowe zdarzenie w holu IGiCHP. Oto relacja wychowawczyń z dnia 21 listopada: Nasi wychowankowie tego dnia rozdawali wszystkim spotkanym osobom na terenie Klinik w paw. VI listki , na których każdy mógł wypisać słowa życzliwości oraz pozdrowienia dla kolegów  oraz pracowników szkoły i IGiCHP. Za włączenie się w akcję, każdy uczestnik obdarowany został znaczkiem uśmiechniętej buźki- emotką. Symbolem tego szczególnego dnia było utworzenie "Drzewka Życzliwości" z udziałem pacjentów i ich rodziców. O tym , jak chętnie wychowankowie podeszli do tej akcji świadczy fakt, że wszystkie 51listki zostały wykorzystane, a naszą gazetkę zdobi piękne drzewko na Izbie Przyjęć.

Bierzmy przykład z najżyczliwszych – bądźmy życzliwi oraz uśmiechnięci na co dzień!

Promujmy zatem życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra na różnych płaszczyznach codziennie, nie tylko od święta, bo tylko od nas zależy, czy będziemy obdarzać się "ciepłym i puchatym" czy "zimnym i kolczastym".

Z najlepszymi życzeniami koordynatorzy akcji.

Zapraszamy do galerii

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej