Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dnia 26.10.2018 w Pawilonie VI odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego "Cuda z jesiennych liści", który miał na celu przede wszystkim uwrażliwienie na piękno i kolorystykę jesieni z wykorzystaniem różnorodnych  technik plastycznych.

Oprócz dzieci i młodzieży szkolnej ZSU do udziału w konkursie zaproszono dzieci z Zespołu Przedszkoli Specjalnych dla Dzieci Przewlekle Chorych w Rabce. Przepiękne barwy jesieni, kolorowe drzewa, wielobarwne liście zostały uchwycone i zaprezentowane w wielu technikach plastycznych na bazie naturalnego materiału przyrodniczego. Pokonkursowa wystawa prac znajduje się na Izbie Przyjęć Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce.

Wszystkim uczestnikom i instruktorom gratulujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Cieszmy się ze złotej polskiej jesieni.

      Oto lista laureatów konkursu :

 

KATEGORIA A (dzieci przedszkolne)

I MIEJSCE   Zuzanna Stachowicz

ZPS W ŚCRU oddział IIIB

Instuktor: Barbara Darłak

 

II MIEJSCE  Filip Świerk

ZPS w ŚRCU oddział IIIB

Instruktor:Agata Kapłon

 

III MIEJSCE ex-quo:

 Zofia Szmit

ZPS w ŚRCU oddział A

Instruktor: Grażyna Czyszczoń

 Kinga Ślezańska

ZPS ,,JAGIELLONKA”

Instruktor: Dorota Jamer

WYRÓŻNIENIE:

Hubert Wania

ZPS,,CENTRUM ZDROWIA I URODY”

Instruktor: Katarzyna Domagała

 Filip Mlostek

ZPS,,CENTRUM ZDROWIA I URODY”

Instruktor: Katarzyna Domagała

Aleksander Wołos

ZPS w IGICHP Paw.VI

Instruktor: Magdalena Wasilewska-Dygdoń

 

KATEGORIA B (kl. I-III)

I MIEJSCE Nina Kucharska

ZSU Rabka

Instruktor: Katarzyna Pistoia

 

II MIEJSCE Julia Łyszcz

ZSU Rabka

Instruktor: Katarzyna Pistoia

 

III MIEJSCE Piotr Poznański

ZSU w IGICHP

Instruktor: Bożena Padlikowska

 

KATEGORIA C (kl. IV-VI)

I MIEJSCE Angelika Grabińska

ZSU Rabka

Instruktor: Małgorzata Worwa

 

II MIEJSCE Alicja Andrzejczak

ZSU Rabka

Instruktor: Bożena Samborska

III MIEJSCE Oliwia Gajlik

ZSU Rabka

Instruktor: Lucyna Cholewa

WYRÓŻNIENIE:

Zofia Miazga

ZSU Rabka

Instruktor: Katarzyna Pistoia

 Wiktoria Grzybek

ZSU Rabka

Instruktor: Bożena Samborska

 

KATEGORIA D (kl. VII,VIII, GM)

I MIEJSCE ex-quo

 Julia Halbina

ZSU w IGICHP

Instruktor: Agata Kapłon

 Małgorzata Barańska

ZSU Rabka

Instruktor: Małgorzata Worwa

 

KATEGORIA E (kl. Ponadgimnazjalne)

WYRÓŻNIENIE:

Wiktoria Kurzawa

ZSU w IGICHP

Instruktor: Alicja Nuciak

Weronika Gacek

ZSU Rabka

Instruktor: Urszula Rapacz

Dawid Dziuba

ZSU w IGICHP

Instruktor: Alicja Nuciak

 

Wszystkim uczestnikom i instruktorom gratulujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Cieszmy się ze złotej polskiej jesieni!!!     

Organizatorzy:

Izabela Dudzik- Sienko i Agata Kapłon

Zapraszamy do galerii

 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej