Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

15 października w ramach  prowadzonej akcji "Odblaskowa szkoła", odbyło się spotkanie Pani Policjant  rabczańskiego Komisariatu Policji z uczniami ZSU w Rabce. Uczniowie wysłuchali  prelekcji dotyczącej bezpiecznego poruszania się pieszo lub rowerem po drogach w mieście jak i  poza nim, a także o konieczności noszenia elementów odblaskowych. Na wspólnym zdjęciu  uczniowie zaprezentowali swoje „odblaski”.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej