Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

21 września przypada Światowy Dzień Orderu Uśmiechu. Jest to dzień, w którym akcentuje się prawo dziecka do wyrażania własnego zdania.  Order uśmiechu  to  odznaczenie wymyślone, zaprojektowane i nadawane dorosłym przez dzieci. Kawalerami Orderu Uśmiechu mogą zostać osoby, które wyróżniają się działalnością przynoszącą dzieciom najwięcej radości, często ratującą ich życie, służącą wychowaniu dzieci, okazywaniem im przyjaźni i niesieniem pomocy. W naszej szkole  obchodzono ten wyjątkowy dzień szczególnie uroczyście, a to dlatego, że szkoła nosi imię Kawalerów Orderu Uśmiechu.

 

List Rzecznika Praw Dziecka 

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej