Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Czas szybko mija. Rok szkolny 2017/2018 nie był wyjątkiem. Po trudach pracy, radości z imprez i wycieczek oraz z bagażem doświadczeń i umiejętności pora wyruszyć na zasłużony wypoczynek wakacyjny. Jednak zanim to nastąpi, uczniowie klas I- III zaprezentowali swoje talenty podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Występy podziwiali starsi koledzy, nauczyciele, rodzice oraz goście.

Na zakończenie głos zabrał pan dyrektor Krystian Mordarski gratulując dzieciom udanego występu jednocześnie  życzył wszystkim wspaniałego i bezpiecznego letniego wypoczynku.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej