Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

W czwartek 21 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w inauguracji „Rabczańskich Questów”. Na trasie gry terenowej rozwiązywali zagadki zaszyfrowane w zabawnych rymowankach poświęconych interesującym miejscom uzdrowiska. W ten sposób dotarli do skarbu, co zostało potwierdzone pamiątkową pieczęcią.

                            

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej