Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dnia 11.05.2018 r. odbyły się kolejne zajęcia warsztatowe z cyklu "Edukacja Globalna" skierowane do uczniów LO. Tym razem młodzież miała okazję uświadomić sobie jakie przesłanie niesie i na jakich zasadach działa Sprawiedliwy Handel.

Uczniowie zapoznani zostali z ofertą handlową polskiego rynku, oznaczoną symbolem E.T.

Przy okazji warsztatów młodzież wypracowała sposoby włączania się w propagowanie działalności FairTrade.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej