Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Narodowe święto z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja poprzedzone było w naszej szkole uroczystym apelem. Najmłodsi uczniowie przenieśli nas w czasy XVIII wieku. Wspaniale zaprezentowali najważniejsze wydarzenia związane z obradami Sejmu Wielkiego i Konstytucją 3-Maja, byśmy lepiej zrozumieli dlaczego uchwalenie tejże Konstytucji było dla Polaków tak ważne. Uroczysty nastrój podkreślały recytowane fragmenty poezji, piękna oprawa muzyczna, pieśni patriotyczne oraz gorąco przyjęty przez uczestników uroczystości taniec z flagami i szarfami.

Było patriotycznie, wzruszająco i w otoczeniu barw narodowych.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej