Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dnia 2.05.2018 roku z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz w ramach Projektu Edukacyjnego „ Niepodległa” związanego ze  100-leciem  odzyskania niepodległości przez Polskę - uczniowie poszczególnych klas  zaprezentowali flagi, które wykonali własnoręcznie, różnymi technikami. Trzynaście misternie stworzonych flag, połączono w  całość, dzięki czemu powstała jedna - piękna i oryginalna flaga o długości 12 metrów, 74 centymetrów. W ten sposób uczczono Biało-Czerwoną, która w tym dniu  szczególnie wszystkich połączyła.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej