Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

27 kwietnia 2018r. w auli szkoły w IGiCHP licealiści spotkali się z dyrekcją, nauczycielami i społecznością szkolną na uroczystym wręczeniu świadectw ukończenia szkoły. Koleżanki i koledzy z klasy II skierowali do abiturientów słowa, które miały im przypomnieć drogę, jaką odbyli przez trzy lata w tej szkole. Nie zabrakło też życzeń powodzenia na maturze. Wręczyli również drobne upominki na szczęście.

Dyrektor szkoły Krystian Mordarski złożył uczniom życzenia , w których podkreślił, że ukończenie szkoły jest już pierwszym sukcesem w drodze do dorosłego życia. Teraz jeszcze egzamin dojrzałości i …

W uroczystości wzięli udział także rodzice uczniów.

 

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej