Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce
Dnia 17.04.2018r. o godz 16.00 w budynku Zakładu Przyrodoleczniczego w Rabce, odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "W Trosce o czyste powietrze", połączone z wręczeniem nagród laureatom konkursu. Swoją obecnością zaszczycili nas: przedstawiciel Urzędu Miasta, Uzdrowiska S.A, Dyrektor ZSU Rabka oraz Kierownicy Zespołu Pozalekcyjnego Zajęć Wychowawczych.
 
Licznie zgromadzona publiczność gromkimi brawami nagrodziła przybyłych laureatów konkursu podczas wręczania im nagród i pamiątkowych dyplomów. Do tych laureatów, którzy nie mogli przybyć osobiście , nagrody będą wysłane pocztą.
 
Mamy nadzieję, że kolejne edycje konkursu promującego proekologiczne zachowania związane z jakością powietrza będą się cieszyć równie dużym zainteresowaniem jak tegoroczna edycja.
                                                                                                     
Organizatorzy
 
Lista laureatów                                                                                                                                                                                  
 
 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej