Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Collage-czyli wycinanka i przyklejanka w jednym. To dobry pomysł na wykonanie i ozdabianie pisanek. Zajęcia plastyczne, które odbyły się 29.03.2018r pod kierunkiem pani Beaty i pana Maćka były także okazją do zapoznania dzieci z tradycjami i obrzędami Świąt Wielkanocnych w Polsce i na świecie. Dowiodły również pomysłowości i bogatej wyobraźni naszych wychowanków.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej