Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

25.03.2018r w Niedzielę Palmową nasi uczniowie wzięli udział w 60 Konkursie Palm Wielkanocnych przy starym, drewnianym rabczańskim kościółku gdzie mieści się  Muzeum.

W wykonaniu palmy wielkanocnej, pod kierunkiem pani Małgorzaty Płoskonki i pani Ewy Maciejewskiej brały udział wszystkie dzieci w ciągu ostatnich dwóch turnusów. Była to praca czasochłonna a jej efektem jest 3 metrowa palma. Jury przyznało nam wyróżnienie!!!

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej