Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Od 12 do 25 marca 2018r.  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego sprzedawali kartki świąteczne, wspierające działalność Stowarzyszenia „Sursum Corda” w Nowym Sączu, działającego na rzecz chorych dzieci. Dzięki zaangażowaniu  Skarbnika SU, Szymona Matejaka z klasy VI, wszystkie przekazane kartki zostały sprzedane, a uzyskane pieniądze zasiliły konto Stowarzyszenia.

Sprzedaż kartek prowadzona była na terenie szkoły i oddziałów szpitalnych.

Wszystkim, którzy wspomagali akcję  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej