Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

                                                  

14.02.2018 r. w paw. II w IGiChP na rannym dyżurze zajęliśmy się magicznym słownikiem antonimów "Dzień dobry do widzenia" Delphine Chedru.
Każda ilustracja tej książki ukrywa dwa obrazy i dwa przeciwieństwa. Wystarczy na nią spojrzeć przez czerwony a potem przez niebieski filtr. Zabawa świetna! Następnie sami spróbowaliśmy narysować antonimy np. smutny i wesoły i zrobiliśmy wystawę!
 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej