Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Pobyt uczniów na leczeniu w IGiChP w Rabce uprzyjemnia Bajkowóz z jego wyposażeniem. Po książkę ,,Pora na Potwora” –Aleksandra i Daniela Mizielińskich sięga, każdy uczeń niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Jej 3 częściowy układ w formie układanki, zachęca do tworzenia stworów – jakich jeszcze, nigdy nikt nie widział. Uzyskane dziwaczne nazwy są początkiem kreatywnych pomysłów na nowe nazwy zwierząt. Na czas polecam odszukanie zwierząt, które już znamy. Dopełnieniem są ćwiczenia w określaniu jak największej liczby cech zwierząt i wyrazów bliskoznacznych do wybranych słów ze świata zwierząt.


Opiekun Bajkowozu- Ewa Wilk

 

   

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej