Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Jeśli ktoś miał nadzieję, że lato i wakacje jeszcze trwają, aura za oknem rozwiała wszelkie wątpliwości. Może i dobrze, że słońce schowało się za gęstą warstwą chmur, bo dzięki temu chętniej wracało się dziś do szkoły. 
Czas szybko płynie, my się zmieniamy, zmienia się też nasza szkolna rzeczywistość. Rozpoczynamy naukę w "nowej” 8-klasowej szkole podstawowej. Czekają nas nowe wyzwania. Czy im sprostamy? Bez wątpienia. Warunek - solidna praca !!! 
Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 oprócz nas-uczniów, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice, opiekunowie oraz zaproszeni goście. Wszyscy zaśpiewaliśmy hymn państwowy oraz wysłuchaliśmy treści listu od Rzecznika Praw Dziecka – Marka Michalaka. Dyrektor szkoły Krystian Mordarski życzył wszystkim uczniom roku szkolnego 2017/2018 zakończonego sukcesem na miarę naszych indywidualnych możliwości, a wicedyrektor Marta Woźniak abyśmy byli ambitni w zdobywaniu wiedzy, odpowiedzialni w dokonywaniu wyborów oraz niestrudzeni w urzeczywistnianiu marzeń.
                                                                                                                        KOLEŻANKI i KOLEDZY POWODZENIA !!!

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej