Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dnia 8 sierpnia 2017 w świetlicy pawilonu VI w Instytucie Gruźlcy i Chorób Płuc wychowawczynie Bożena Samborska i Anna Mierzwa zorganizowały zajęcia otwarte pt. ,,Wielkie malowanie''. Wychowankowie  wraz ze swoimi rodzicami (opiekunami)  tworzyli przy pomocy pędzli, farb, stempli swoje wymarzone dzieła. Autorzy prac otrzymali pamiątkowe nagrody i dyplomy, a uśmiech na twarzy był oznaką, iż zajęcia bardzo się podobały. Wielu uczestników stwierdziło, że, "... nie wiedzieli, iż drzemie w nich taki talent,  prosimy o jeszcze...'', więc ,"Do zobaczenia wkrótce...''.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej