Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

 "Czary mary, czary mary, niech się spełnią dobre czary, a te złe-niech z daleka omijają mnie

Są różne sposoby, żeby dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości. Można pójść do wróżki, która ma czarnego kota i szklaną kulę. Można zapytać Cyganki, która wróży z kart i ręki. Można też wróżyć sobie samemu, ale trzeba to robić w czasie niezwykłym.
Z dawien dawna wierzono, że w wigilię świętego Andrzeja  duchy przodków /podobnie jak w noc świętojańską/ wracają na ziemię i odsłaniają tajemnice...
26 listopada 2016r. mieliśmy w naszej szkole magiczny wieczór wróżb i zabaw.  Wszyscy zebrani  z ogromną ciekawością  brali udział w tajemniczych przepowiedniach oraz różnorodnych konkursach: "Gorący kapelusz”, "Imiona”, "Kim będę-zawody”, "Buty”, "Magiczne kolory” i "Magiczne liczby".
Kto wie, która przepowiednia się spełni  :) :) :)

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej